משלוח מהיר עד הבית!
מענה אישי ומקצועי 9:00-21:30
טלפון: 050-9695222
חנות הספורט אונליין מספר 1 של ישראל

אימון איגרוף בבית

הכנו עבורכם אימון איגרוף בבית מנצח שיעזור לכם להיות אלופים בזירה. כמו כן, לפני שנתחיל עם האימון, התחילו עם חימום קצר. לאחר מכן עשו כל שלב באימון בלי מנוחה או עם מנוחה קצרה. אז בואו נתחיל.

אימון איגרוף בבית

אימון איגרוף בבית עם 2 שלבים

שלב ראשון – 4 חזרות לכל צד

 1. עמדו על רגל ימין עם הידיים במצב "הגנה" (כופפו את המרפקים והחזיקו את הסנטר באגרופים). תנו אגרוף עם היד הימנית (במהירות קדימה, סובבו את האגרוף ימינה מבלי לנעול את המרפק). מכת קרוס צדדית (אגרוף קדימה, סובב את ירכך שמאלה, הרימו את העקב השמאלי מהקרקע), וחזור על התקרה הנכונה.
 2. החזירו את זרועותיכם לאחור כדי להישאר עירניים. וכאשר אתם מקיפים את הגוף מאחור (שמאל למטה) לחזית (מימין למטה), הנמיכו את תנוחת הכריעה. התנדנדו במהירות משמאל לימין עד שתגיעו למצב של סקוואט, בדיוק כמו לעקוב אחר האות " U "זהה לפלג הגוף העליון). סיימת עם חזרה אחת, התחילו את התרגיל מחדש. עשו זאת 10 פעמים ברציפות במהירות האפשרית, ואז שנו את עמדתכם ועשו זאת 10 פעמים בצד השני.
אימון איגרוף בבית בחורה

שלב שני של אימון איגרוף בבית – 10 חזרות לכל צד

 1. עמדו על רגל ימין, שמרו על זרועותיכם ערניות. תנו שני אגרופים ברצף מהיר ואז תנו עוד שני אגרופים עם הזרוע הימנית. לאחר מכן, תנו אגרוף שמאלה ואז תנו עוד אגרוף יחיד מימין.
 2. סובבו את פלג הגוף העליון (שמרו על הירכיים סטטיות) ומתחו את מרפק ימין עד כפתור הבטן. התגוננו על עצמכם במהירות (דמיין שאתה מנסה להגן על פלג גוף עליון מפני אגרוף היריב שלך). זוזו מיד שמאלה ואז חזרו שוב על צד ימין (שלב זה מהיר מאוד, נסה לספור "1, 2, 3" בעת ביצוע שלב זה כדי לשמור על הקצב מהיר יותר). סיימתם חזרה אחת, מתחילים את התרגיל מחדש. חזרו מהר ככל האפשר 10 פעמים, ואז שנה מיקום ועשו זאת עוד 10 פעמים בצד השני.
עקבו אחרינו
הרשמו וקבלו עדכונים לתיבת המייל שלכם!
הליכונים מומלצים
 • מבצע!
 • מבצע!
 • מבצע!
כתבות נוספות
שתפו אותנו בחוויתכם​
חנות הספורט אונליין מספר 1 של ישראל
טלפון: 050-9695222
כתובות:
גליקסברג 6, תל-אביב

המפלסים 12, פתח-תקווה
מענה אישי ומקצועי: 9:00-21:30
7 ימים בשבוע
אימייל: hello@idosport.co.il
תשלום מאובטח SSL

כל הזכויות שמורות לעידו ספורט ©

Developed & Designed by Dan Binyamin

0
  0
  סל הקניות שלך
  הסל שלך ריק

   050-9695222

   דילוג לתוכן